Zwycięstwo Wiesława Święcickiego!

0

W prestiżowym międzynarodowym turnieju ITF, który został rozegrany w Kołobrzegu, w kategorii +55 zwycięzcą został Wiesław Święcicki- Tenisista STZ Polkowice.

Pan Wiesław w tym turnieju był rozstawiony z numerem drugim. W czasie ćwierćfinału pokonał Leszka Szymańskiego 6:3, 6:1 a w półfinale zmierzył się z Władysławem Baranem, z którym wygrał w dwóch setach 6:2, 7:5. Podczas finału polkowiczanin stanął do walki z Ireneuszem Ziorkiewiczem.W pierwszym secie nie szło tak dobrze. Za to w drugim Pan Wiesław zaczął grać o wiele lepiej.

Polkowiczanin jest dumny ze swojej postawy, śmiało twierdzi, że wykorzystał swoje atuty a ten turniej był dla niego kolejnym etapem przygotowań do mistrzostwa Polski, które odbędą się w tym roku we Wrocławiu.

Serdeczne gratulacje dla Pana Wiesława! Trzymamy kciuki za kolejne zwycięstwo!