Sezon piłkarski w pełni

0

Otwarcie sezonu rozgrywek Klasy Okręgowej i A-Klasy już za nami. Teraz przyszła pora na B-Klasę. Wspaniale zadebiutowali zawodnicy Platany Siedlce pokonując LZS Nową Wieś Lubińską 14:1 i tym samym wywalczyli zasłużoną  pozycję championa tabeli. Drużyna Huzara Raszówka także pokazała na co ją stać, wygrywając ze Startem Ostnica 1:5.

Szczęście nie dopisało pozostałym drużynom B-Klasy, które poniosły porażkę w pierwszej kolejce sezonu. Iskra Księginice, plasująca się w najwyższej klasie rozgrywkowej również dwa pierwsze spotkania przegrała.

W ubiegły weekend miały miejsce również gminne derby i tu w rozgrywkach A-Klasy rywalizowały ze sobą Unia Miłoradzice i Transportowiec Kłopotów. Gospodarze nie próżnowali co zaowocowało bramką już w 10 minucie spotkania,  której zdobywcą był Paweł Mista. Podczas drugiej połowy zawodnicy obu drużyn mieli mnóstwo sytuacji bramkowych, ale to gospodarze po celnym rzucie karnym  Tadeusza Bolka zdobyli kolejna bramkę podwyższając tym samym wynik meczu na 2:0. Kolejnego gola w ostatnich dwóch minutach strzelił Krzysztof Kieler i spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Unii Miłoradzice.