Rewelacyjny mecz Cuprum Lubin z Trefl Gdańsk

0

Kibice Cuprum Lubin mieli dziś powody do zadowolenia. Ich drużyna sprawowała się świetnie, niemalże w każdym secie. Goście, niewielką przewagę, zdobyli tylko w drugim. Dzięki czemu ekipa Gianniego Cretu wygrała 3:1 i zdobyła trzy punkty.

Był to kolejny mecz w ramach PlusLigi, w której lubińscy siatkarze zajmują obecnie szóste miejsce. We wczorajszym spotkaniu od pierwszego seta prezentowali się oni bardzo dobrze. Łukasz Kaczmarek świetnie grał w ataku, dzięki czemu zdobywał punkty dla drużyny. Należy jednak podkreślić, że początkowo gra była wyrównana. Zmieniło się to jednak, gdy w polu serwisowym swoimi umiejętnościami wykazał się Keith Pupart. Mimo zmiany zawodników w ekipie gości, wygrali lubinianie.

Drugi set niemalże do końca był wyrównany, a to za sprawą poprawy gry przeciwników. O wyniku zadecydowała więc sama końcówka, w której lepszymi okazali się zawodnicy z Gdańska. Długo jednak nie mogli się oni cieszyć wygraną, bo trzecią i czwartą partię wygrali już lubinianie i to oni wczoraj zatryumfowali.

MVP: Keith Pupart

Cuprum Lubin – Lotos Trefl Gdańsk (25:16, 24:26, 25:15, 25:16)