Czarni pokonali Miedziowych

0

Zarówno fani Cuprum Lubin, jak i Cerradu Czarnych Radom mieli wczoraj sporo emocji. Mecz 10 kolejki PlusLigi nie przyniósł zwycięstwa Miedziowym. Przegrali oni z gośćmi 1:3. Wynik jest zaskakujący, bo do minionego czwartku zespół Roberta Prygla nie mógł pokonać lubinian.

Podczas pierwszego seta żadna z drużyn nie mogła zdobyć znacznej przewagi. Ostatecznie dwoma punktami wygrał zespół z Radomia. W drugim secie to Miedziowi objęli prowadzenie i ostatecznie, mimo problemów w końcówce rozgrywki, doprowadzili do remisu.

Ogromne emocje przyniósł trzeci set. Raz tryumfowali Miedziowi, innym razem Czarni. Kolejny raz, dwoma punktami przewagi pojedynek wygrali goście. To oni zwyciężyli też w czwartej i ostatniej rozgrywce.

Cuprum Lubin – Cerrad Czarni Radom 1:3 (26:28, 25:23, 29:31, 23:25)

MVP: David Smith (Cerrad Czarni Radom)