Cuprum Lubin nie udało się pokonać PGE Skra Bełchatów

0

Sobotni mecz lubinian z przedstawicielami z Bełchatowa był dla kibiców niezwykle emocjonujący. Już pierwszy set dawał bowiem nadzieję, że to właśnie „Miedziowi” wygrają. Ostatecznie jednak spotkanie skończyło się wynikiem 3:0 dla przeciwników.

Przed zakończeniem pierwszego seta Cuprum Lubin miało nawet trzy punkty przewagi nad PGE Skrą Bełchatów. Wydawało się więc, że zakończy się on wygraną gospodarzy. Nic z tego. Goście szybko zdołali doprowadzić do remisu, a następnie zdobyli kolejne punkty, dzięki którym to oni tryumfowali.

W drugim secie bełchatowianie szybko zdobyli sześć punktów przewagi, których gospodarze, mimo usilnych starań, nie potrafili już nadrobić. Trzecia i ostatnia część spotkania też zakończyła się na korzyść PGE Skry Bełchatów. Cuprum Lubin po raz pierwszy w tym sezonie przegrało na własnym boisku.

MVP: Mariusz Wlazły