Huzar Raszówka górą

0

Piękna niedzielna aura dopisała wczoraj zawodnikom piłkarskich drużyn Gminy Lubin. Piłkarze z Raszówki, którzy byli gospodarzami spotkania rozegrali mecz z Victorią Tymowa i pokazali na co ich stać. Już na samym początku meczu, w szóstej minucie Mariusz Frąca zdobył pierwszą bramkę dla swojej drużyny. W rezultacie mecz zakończył się wynikiem 4:2 dla gospodarzy.

Radosław Targowicz, zawodnik Huzara Raszówka w osiemnastej minucie w pięknym stylu zdobył kolejną bramkę dla swojej drużyny. Drużyna Huzara nie poprzestała jednak na tym i dążyła do osiągnięcia bardziej pokaźnego zwycięstwa. Na efekty nie trzeba było długo czekać, bo w 53 minucie  kolejnego gola strzelił Mateusz Kanca a chwile później, w 64 minucie spotkania bramkę zdobył Radosław Targowicz. Victoria Tymowa dwa celne trafienia uzyskała w 70 i 89  minucie meczu .

Tradycyjnie w przerwie spotkania odbył się konkurs rzutów karnych. Zwycięzcą został Karol Góral z Raszówki. Wybrano również najlepszego zawodnika, którym został Radosław Targowicz z Raszówki. Marcin  Nyklewicz i Jerzy Tadla wręczyli nagrody w imieniu wójta Gminy Lubin